Rüyada Arı Görmek

Rüyada Arı Görmek

Kuran’da da ismi geçen hayvanlardan birisi olduğu için rüyada arı görmek bereket ve bolluk olarak yorumlanmaktadır. Ayrıca rüyayı gören kişinin kendisinde ya da sevdiklerinde olan bir hastalığın şifa bulacağı da tabir edilmektedir.

Arı Soktuğunu Görmek

Rüyada arının ısırdığını veya soktuğunu görmek sıkıntılardan kurtuluş anlamına gelmektedir. Ayrıca yanlış bir yola giren kişinin bu yanlıştan döneceği şeklinde de yorumlanmaktadır.

Bal Arısı Görmek

Rüyada bal arısı görmek de şifa olarak yorumlanmıştır. Özellikle psikolojik bir şifa olarak tabir edildiğini belirtmek gerekir. Rüyada eşek arısı görmek ise kişinin hak ettiği mevkilere kendi çabasıyla geleceği şeklinde yorumlanmıştır.

Arıları Öldürmek

Rüyada arı öldürmek olumsuz bir şekilde tabir edilmiş ve kişinin tüm işlerinin ters gideceği söylenmiştir. Kutsal bir değeri olan arıların öldürülmesinin şifaların elinin tersiyle itilmesi anlamı da taşıdığı söylenmektedir.

Rüyada Arıcı Olmak

Rüyada arıcı olmak kişinin hekim olacağı şeklinde yorumlanmıştır. Eğer böylesi bir durum söz konusu değilse yardım eli uzatacağına da işaret edebileceği ifade edilmiştir.

webtoz.com