Rüyada Armut Görmek

Rüyada Armut Görmek

Rüyada armut görmek olumlu gelişmelere yorulur. İş hayatında bol kazanç, hasta kişiler için şifa, evli kadınlar için çocuk, bekar kişiler için ise evlilik olarak yorumlanır. Çevresinde kötü insanlar bulunan kişilerin rüyasında armut görmesi durumunda bu insanlardan kurtulacağı da tabir edilir.

Rüyada Armut Isırmak ve Yemek

Rüyada armut yiyen kişiyi bolluk ve bereket beklediği ifade edilir. Rüyada armudun başkasına verilmesi ise yardıma muhtaç olan kişilere yardım edileceği anlamına gelir. Rüyada armuttan bir ısırık almak da ısıran kişinin iş ve eğitim hayatında başarılara imza atması olarak yorumlanır.

Kurtlu Armut Görmek

Rüyada kurtlu armut görmek genelde olumsuz bir sürece girileceği şeklinde tabir edilir. Sıkıntılı sürece girecek olan rüya sahibi bu süreçte ailesinden yardım isteyecektir.

Armut Toplamak

Rüyada armut topladığını gören kimsenin büyük bir mal kazanacağı düşünülür. Rüya sahibi işsizse hayırlı bir işe gireceği de tabir edilmektedir. Rüyada başkasından armut almak ise hayırlı bir evlada işarettir. Ayrıca bazı tabirciler rüyada armut almanın işini askıya almaya işaret olduğunu ifade ediyor.

webtoz.com