Rüyada Asansör Görmek

Rüyada Asansör Görmek

Rüyada asansör görmek, çalışıp kendi ihtiyaçlarını karşılayabilecek olduğu halde kişinin sırtına yük olan ve maddi olarak da kendisini zor durumda bırakan kişilerden kurtularak bolluk bereket ve huzura kavuşacağına delalet eder.

Rüya gören kişi için rüyada asansör görmek, kendisine sıkıntı veren bir durumdan hiç ummadığı zor bir anda kurtulacağına ve karşısına çıkan bir kişinin bu konuda ona yardım edeceğine, böylece esenliğe kavuşacağına işaret eder.

Rüyada Geniş Asansöre Binmek

Rüyada asansöre binen bir kişi; yukarı çıkıyorsa iş hayatında başarılı olacağını ve yükseleceğini, eğer asansörden iniyorsa başarısızlığa uğrayarak sıkıntılı ve zorlu bir süreçten geçerek makam ve mevkisini kaybedeceğini işaret eder. Rüyada görülen asansör büyük ise aydınlık, ferahlık ve esenlik yine karşılaşacağına; rüyadaki asansör dar ise kalbinin ve ruhunuz kılacağı bir olay ile karşılaşacağına yorulur.

 

Diğer taraftan rüyada geniş asansöre binmek kişinin sürekli zorluk çıkaran, hayatı zindan eden, külfet ve ayak bağı olan kişilerin hayatından çıkacağına, borcu varsa borcunu ödeyeceğine, hasta ise hastalıktan kurtularak şifa bulacağım manasına gelir.

 

 

 

webtoz.com