Rüyada Asker Olmak

Rüyada Asker Olmak

Rüyada asker olmak, rüya sahibinin yaşadığı tüm zorluklara rağmen yılmadan mücadele ettiğini ve bu zorluklar karşısında en az hasarla başa çıkabildiğini işaret ediyor. Rüyasında asker olan bir kişinin iş hayatından yaşadığı zorluklara ve hayal kırıklığına rağmen pes etmeyip tekrar yeni işlere atılması olarak yorumlanıyor.

Rüyasında askere gitmek iş hayatı ile ilgili gelişmelere yorulur. Rüya sahibinin gerçek hayatta çok başarılı ve zengin bir iş adamı olacağına işaret eder. Rüyasında askere giden bir kişinin iş hayatı ile ilgili yapacağı bir yolculuktan önüne çok büyük fırsatlar geleceği şeklinde yorumlanıyor. Rüyasında savaş meydanında bir asker olduğunu gören kimse hayatında bazı sorunlarla yüzleşeceğini ve bu sorunları aşmak için seçim yapmak zorunda kalacağını işaret ediyor.

Rüyada Asker Uğurladığını Görmek

Rüyada keçi yavrusu görmek; rüya sahibinin gerçek hayatta oldukça merhametli olduğu ve çevresi tarafından oldukça sevildiğine yorumlanıyor. Rüyasında asker uğurlayan kişinin maddi konularda hayatının büyük bir bölümünde sorun yaşamayacağı ve çevresine de maddi anlamda yardım edeceğine yorulur.

 

webtoz.com
Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Hurma Görmek

Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Mısır Görmek

Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Komşu Görmek

Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Kedi Saldırması