Rüyada Askere Gitmek

Rüyada Askere Gitmek

Rüyada askere gitmek yeni bir işe girileceği anlamına gelmektedir. Kişinin başına önemli bir iş gelmesi, önemli bir topluluğunun içinde yer alması, iş hayatında yükselme gibi anlamlara gelecektir. Rüyayı gören kişinin hayatı yolunda gider ve yeni işlerde başarılı olur. Hayattaki pek çok zorluğu aşacaktır. Maddi sorunları varsa hallolacaktır.

Rüyasında tekrar askere gittiğini görmek ise çifte sevinç yaşanacağı anlamına gelir. Karlı bir ticaret yapmak, bir taş ile iki kuş vurmak gibi şanslı olaylara delalettir. Rüyasında askere çağrılan kişinin inanç ve kararlılığını kaybedeceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Asker Görmek

Rüyada asker görmek hayırlı anlamlara çıkar. Kötülüklerden uzak, bol kazançlı, huzurlu, iyi ve güzel hayata işarettir. Bu kişi etrafı tarafından sevilen sayılan biri olacaktır. Güçlü, kuvvetli, dik duruşu simgelemektedir.

Rüyasında asker olduğunu gören kişi ise güçlüklere karşı koyacaktır. Zorluklara karşı dayanır ve en az zararla atlatır. Ancak başka bir tabire göre ise hastalık ve sıkıntı yaşamak olarak yorumlanmıştır. Rüyasında asker uğurlayan kişi ise iyi işler yapacaktır.

webtoz.com
Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Yağmur Yağdığını Görmek

Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Camide Namaz Kılmak

Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Yeşil Erik Yemek

Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Sakal Kesmek