Rüyada Bardak Kırılması

Rüyada Bardak Kırılması

Her gece görülen rüyalar için rüya tabirleri yaşanan olayların ifade etmiş olduğu farklı durumlar hakkında bilgi alınmasını sağlamaktadır.

İyi şekilde yorumlanan rüyada bardak görmek özellikle kişi için eşine ya da sevgilisine kavuşma anlamına gelmektedir. Aynı zamanda çocuklarını sevmesi anlamını taşımaktadır. Rüyada bardak kırılması ise özellikle kişinin eşinin sevgisinin karşılık bulacağın şeklinde yorumlanır.

Rüyada Bardak Görmek

Görülen rüyanın içeriğine göre rüya tabirleri tarafından yorumlamaları farklılık gösterebilir. Kişinin rüyasında özellikle cam kırıldığını görmesi iyiye işaret etmektedir. İçerisinde su bulunan cam bardağın görünmesi kişinin sevdiği tarafından gelecek olan dünyalık anlamına gelmektedir. Porselen ya da seramik bardak görülmesi ise saygı göreceğini işaret etmektedir.

Rüyada Bardak Çatlaması

Rüyada bardak kırmak yaşanan olayın içeriğine göre farklı şekillerde yorumlanabilir. Bu nedenle rüyada bardak kırmak üzerine yapılan araştırmalarda gerçekleşen olayın şekli önemlidir. Bardağın çatlaması ya da tamamen kırılmasına göre yorumlar değişebilir. Özellikle dargınlık ve kalp kırma şeklinde yorumlanır. Bardağın kırıldığının görülmesi fena bir haber alınacağı şeklinde de yorumlanır.

 

 

webtoz.com