Rüyada Beyaz Gömlek Giymek

Rüyada Beyaz Gömlek Giymek

Rüyada beyaz gömlek giymek, kişinin dini durumu ve ibadetlerini gösterir. Bu yüzden rüyasında beyaz gömlek giyenlerin dini bütün insanlar olduğuna inanılır. Alınacak müjdeli havadislere, her anlamda huzurlu ve mutlu olacağını gösterir.

Rüyada Kolsuz Bir Gömlek Giydiğini Görmek

Bu rüyayı gören kişinin maddi yönden sıkıntıları olduğuna ama dini açıdan zengin olduğunu gösöterir. Bu rüya takvada önde olan kişilere işaret eder.

Rüyada Yakası Yırtık Gömlek Görmek

Yakası yırtık gömlek görmek maddi olanaklarını kaybederek fakirleşeceğinize işarettir. Bu rüya işlerinizin bozulmasına, dar bir geçime ve borçlanarak zor duruma düşeceğinizi gösterir.

Rüyada Gömlek Giymek

Rüyada gömlek giymek, kadın ve erkeğin evlenmesine yorulmaktadır. Bir kadın rüyasında gömlek giydiği zaman hayırlı bir adamla nikah kıyacaktır. Erkek içinde bu rüya aynı şekilde yorumlanmaktadır. Rüyada gömleğin yırtıldığını görenler eşleri ile tartışabilir. Gömleğin dikişlerden ayrılması eşler arasındaki huzursuzluğa işarettir.

Rüyada Birçok Gömleği Olduğunu Görmek

Rüya sahibinin hem dünya hem de ahiretinin iyi olacağına inanılır. Dini durumunun güzelliğine, kullar içerisinde derecesinin yüksek olmasına yorumlanır.

 

webtoz.com