Rüyada Birini Dövmek

Rüyada Birini Dövmek

Pek çok kişinin rüyasında gördüğü rüyada birini dövmek birçok farklı anlamlara gelmekte olup merak edenler için en doğru yanıtları bulalım.

Rüyada Birini Dövmek ve Anlamları

Rüya yorumu yapan tabircilere göre rüyada birini dövmek ve anlamı genel olarak iyi anlam ile yorumlanmaktadır. Ancak bazı tabircilere göre ise rüya sahibinin dar duruma düşmesine işaret etmektedir. Bunların yanı sıra dayak yiyen kişinin kim olduğun ve nasıl dövüldüğüne göre de bağlı olarak rüya tabirinde değişiklikler olmaktadır. bazı durumlara göre rüyayı gören kişinin korkularının ortaya çıkması anlamına gelirken, bazı durumlarda ise dayak yiyen kişi ile yapılacak ortaklığa işaret edilmektedir.

Rüyada Birini Tokatla Dövmek

Rüyada birini tokatla dövmek rüya sahibinin cahil bir kişi ile münakaşaya gireceği anlamına gelmektedir. Ayrıca alimler rüyada birini tokatla dövmenin anlamı olarak kısmet kapalılığı ile yorumlamaktadır. Daha pek çok tabiri olan bu rüyayı gören kişinin suçlama ile karşılaşacağına işaret edilmesiyle açıklamaktadır. Dövme çeşitlerinin farklılığına göre bazı dertlerin artması anlamına da gelmektedir.

webtoz.com
Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Yağmur Yağdığını Görmek

Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Camide Namaz Kılmak

Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Yeşil Erik Yemek

Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Sakal Kesmek