Rüyada Bit Görmek

Rüyada Bit Görmek

Rüyada bit görmek bazen iyi bazen kötü anlamdadır. Temiz yerde bit görmek zenginliğe işaret eder. Rüyada görülen bit farklı şekilde yorumlanabilir.

Rüyada çok sayıda bit görmek üzülmeye ve sıkıntıya düşeceğinizi gösterir. Rüyanızda biti yakalarsanız üzüntüden ve dertten kurtulacağınızı gösterir. Rüyada bitlerden dolayı kaşınmak sıkıntılara delalet eder. Rüyada biti yemek birilerinin arkasından konuştuğunuzu gösterir. Bitin rüya sahibinin kıyafetinin üzerinde olması hem zenginliğe hem de sağlık sorunlarına işarettir.

Rüyada Üzerinde Bit Görmek

Rüyada saçta bit görmek işlerin açılacağına rızkın ve bolluğun artacağına işaret eder. Ayrıca yakın zamanda kalabalık bir aile olacağınızı gösterir.

Rüyada Bit Yemek

Rüyada bit yemek hayırlı bir olaydır. Rüyada bitin yenmesi rüya sahibini çekemeyen insanların kıskançlığını simgeler. Rüyada bit yemek aynı zamanda gıybet anlamına gelmektedir.

Rüyada Bit Öldürmek

Rüyasından bit öldürdüğünü gören insanlar çok sevildiği bir kişiye haksızlık etmiştir.

Rüyada Bit Yumurtası Görmek

Rüyada bit yumurtası görmek iyi bir şey değildir. Bu rüya art niyetli ve dedikoducu insanlara işaret edecektir. Rüyasında bit yumurtası insanlar kurnaz kişilerle karşılaşabilir.

webtoz.com
Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Yağmur Yağdığını Görmek

Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Camide Namaz Kılmak

Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Yeşil Erik Yemek

Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Sakal Kesmek