Rüyada Bitlenmek

Rüyada Bitlenmek

Çok tatsız bir rüya türü olan rüyada bitlenmek pek çok rüya yorumcuları tarafından pek hoş olmayan yorumlar ile tabir edilmektedir.

Rüyada Bit Görmek

Rüyada bit görmek genel olarak hem paraya hem de meydana gelecek olan sıkıntılar ve kedere işaret edilmektedir. Rüyasında bit gören kişinin para kazanması ile yorumlanırken sıkıntılı hayat geçirmesine ve dertler ile uğraşmasına delalettir. Olumsuz yorumların yanı sıra bazı rüya tabircileri erkeklerin rüyayı görmesi durumunda yüksek mevki ve doğrudan kazanılacak para ile yorumlamaktadır. Ayrıca serveti artar ve işçi ise maaşı yükselecektir. Hatta memur ise rütbesi yukarı çıkarak terfi edecektir.

Rüyada Bitlendiğini Görmek

Genellikle rüyasında bitlendiğini gören kişinin sorumluluklarının artacağına ve daha çok kişiye istihdam sağlayacağına delalet edilmektedir. Bunun yanı sıra rüyada bitlendiğini görmek aile bireylerinin ihtiyaçlarının artmasına ve bütün bu giderlerin yanında gelirlerinin artış olacağına işaret edilmektedir. Kişinin gelir durumunda olan artış ile birlikte çevresinde fırsatçı insanların çoğalacağı anlamına gelmektedir. Rüyaların yorumlanırken olumlu ve olumsuz olarak tabirleri bulunmaktadır.

webtoz.com

Rüyada Yağmur Yağdığını Görmek

Rüyada Camide Namaz Kılmak

Rüyada Yeşil Erik Yemek

Rüyada Sakal Kesmek