Rüyada Boğulmak

Rüyada Boğulmak

Rüyada boğulmak; rüya sahibinin dünyevi işlere çok fazla vakit ayırdığı ve bu sebeple ahiret işlerine gerekli önemi göstermediği şeklinde yorumlanır. Rüyasında boğulduğunu gören bir kişinin işlediği günahlardan dolayı kendinin oldukça kötü hissettiği ve artık manevi anlamda işlediği günahların ağırlığını kaldırmayacak duruma ulaştığı anlamına gelir.

Rüyada denizde boğulmak ise, rüya sahibinin dürüst ve iyi niyetli bir insan olmasına rağmen yapacağı bir hata ya da kötü bir alışkanlık nedeniyle olumsuz davranışlar sergilemeye başlayacağına yorumlanır. Rüya sahibinin kendisini toparlayamaması durumunda ise hem değer verdiği ailesini hem de kendisini kötü bir noktaya taşıyacağını işaret eder. Ayrıca rüyada denizde boğulmak şehit düşmek şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Boğulmaktan Kurtulmak

Rüyada adet olmak; rüya sahibinin alacağı bazı kararlar neticesinde yaşayabileceği bir felaketten kurtulması şeklinde yorumlanır. Kişinin rüyasında boğulması kötü ve olumsuz durumlara yorumlandığı için rüyada boğulmaktan kurtulmak kişinin sıkıntılarından kurtulacağı anlamına gelir. Rüyasında boğulmaktan başkasının yardımı ile kurtulan bir kişi gerçek hayatta önemli bir yardım alacağı şeklinde yorumlanır.

 

webtoz.com