Rüyada Bok Görmek

Rüyada Bok Görmek

Duyanların pek hoşuna gitmemesine rağmen rüyada bok görmek pek çok rüya yorumcusu tarafından hayırlı olarak yorumlanmaktadır.

Rüyada Bok Görmek Ne Anlama Gelmektedir?

Genellikle rüyada bok görmek hoş karşılanmasa da rüya tabircilerin hayra yorduğu rüya türlerinden biri olmaktadır. Rüya sahibinin çok fazla çalışmadan ve emek harcamadan hazırdan konacağı mala, paraya ya da kazanca delalet edilmektedir. Bolluk, zenginlik ve bereket anlamına gelen bu rüyayı bazı yorumcular helal olmayan kazanca delalet etmektedir. Sağlık olarak da tabir edilen rüyada bok görülmesi her türlü hastalığında deva bulacağına işaret edilmektedir. Rüyayı gören kişinin mal varlığı ve serveti olacağı anlamına da gelmektedir.

Rüyada Boka Dokunmak

Hayır ile yorumlanan rüyada bok görmek diğer bir eylemi olan boka dokunmak ise rüya sahibinin ne kadarda uğraşsa kendine hayrı dokunmayacak bir işin peşinde olduğuna işaret edilmektedir. Malında ve mülkünde artış olacağına delalet edilmektedir. Rüyada bok yapmak rüyayı gören kişinin bir takım şansızlıklara ve aksilikler ile karşı karşıya kalacağını anlamına gelmektedir.

webtoz.com

Rüyada Yağmur Yağdığını Görmek

Rüyada Camide Namaz Kılmak

Rüyada Yeşil Erik Yemek

Rüyada Sakal Kesmek