Rüyada Bozuk Para Görmek 

Rüyada Bozuk Para Görmek 

Rüyada bozuk para görmek her zaman hayra alamet değildir. Rüyada bozuk para görülmesi iftira ve dedikoduyu ifade etmektedir.

Rüya yorumcuları tarafından yapılan yorumlara göre Rüyada bozuk para görmek  bir iş sonucunda haksız bir kazanç elde edileceği manasına da gelir. Kimi rüya yorumcuları ise ikili ilişkilerde veya aşk hayatında olumsuz şeylerin olabileceği şeklinde yorumlar.

Rüyada Bozuk Para Bulunması

Rüyada bozuk para bulunması, hayatın düzene gireceği ve karşılaşılan aksiliklerin ortadan kalkacağına işarettir. Rüyada bozuk para bulan kişinin hayatında yapmış olduğu her şeyde olumlu işler olacağı ve başarıya ulaşacağı ifade edilir. Her ne kadar rüyada bozuk para görmek hayra yorulmasa bile rüyada yolda bulunan bozuk para hayırlı ve iyi bir şeyler olacağına delalettir.

Eğer bir kişi rüyasında başkasından bozuk para alıyorsa; bu kişinin tanıdık biri olması o kişiyle kavga edeceği veya sorun yaşayacağını belirtir Eğer bir kişi rüyasında ceplerinden bozuk para atma halinde kendini görüyorsa bu kişi yakın zamanda huzura edecektir ya da çok uzun süreden beri olmasını istediği bir şey gerçekleşecektir.

webtoz.com