Rüyada Burun Kanaması Görmek

Rüyada Burun Kanaması Görmek

Genellikle kan görmenin rüyayı bozacağına inanılmakta olup rüyada burun kanaması görmek maddi zarar şeklinde de ifade edilir.

Rüyada burun kanaması görmek hem olumlu hem de olumsuz şekilde yorumlanır. Bazı yorumculara göre rüyayı gören kişinin rızkı ve bereketi artacaktır. Eğer rüyayı gören kişi başkasının burnunun kanadığını görüyorsa bu durum zarar olarak görülür. Rüyayı gören kişinin burnunu ucu yırtık ise makam ve nimet kaybedilecektir.

Rüyada Burnun Kesilmesi

Rüyada burnun kesilmesi yorumculara göre beş duruma işaret eder. Bunlar rütbenin ve değerin düşmesi, evlat ya da kendi için sünnet edilmek, rezil edecek seviyede bir bela, hızlı ölüm, hanımın ya da evladın ölmesi şeklinde yorumlanır. Bunlar rüya tabircileri tarafından çeşitlilik kazanmaktadır.

Rüyada Burun Kopması

Rüyada burun kopması rüyayı gören kişinin kazancının zamanla eksilmesi ve işlerinin aksaması olarak işaret edilir. Bu kişi ailevi olaylar ya da farklı sebeplerden dolayı üzüntü duyacak, keyfi ve huzuru kaçacaktır. Rüyayı gören kişinin kişisel problemleri de olabilir.

webtoz.com

Rüyada Yağmur Yağdığını Görmek

Rüyada Camide Namaz Kılmak

Rüyada Yeşil Erik Yemek

Rüyada Sakal Kesmek