Rüyada Burun Kanaması

Rüyada Burun Kanaması

Genellikle kan görmenin rüyayı bozduğuna inanılır ve bu nedenle rüyada burun kanaması görmenin ne anlama geldiği sıklıkla merak edilir.

Rüyada burun kanaması rüyayı gören kişinin saygılı bir eşe ya da hayırlı bir evlada sahip olacağına işaret eder. Eğer burun kanarken fazla miktarda kan akıyorsa bu durum kalıcı mala işaret etmektedir. Görülen kan pıhtılaşmış şekilde ise bu düşük çocuk anlamına gelmektedir.

Rüyada Kaza Sonucunda Burunun Kanadığını Görmek

Rüyada kaza sonucunda burnun kanadığını görmek rüya sahibinin yaşadığı sıkıntılı ve zorlu günleri geride bırakacağına işaret etmektedir. Buna göre rüya sahibini güzel günler beklemektedir. Kaza aile içerisinde ufak sürtüşmeler olacağını gösterse de bunlar rüya sahibinin boşa zaman kaybedeceğini gösterir.

Rüyada Başkasının Burnunun Kanadığını Görmek

Rüyada başkasının burnunun kanadığını görmek kötü bir durum olarak ifade edilir. Bu rüya, rüya sahibinin zor durumda kalacağı, etrafından bulunan insanlar tarafından saygı görmeyeceği, ailesi ile arasının bozulacağı, kendisine yakışmayan işler ile uğraşacağı, haram lokma yiyeceği gibi anlamlar taşır.

webtoz.com