Rüyada Büyük Abdest Yapmak

 Rüyada Büyük Abdest Yapmak 

Rüyada Büyük Abdest Yapmak İhya hali görülüyorsa bu durum dunyevi mutluluğa kısa süre içerisinde erişecek olduğunuzu söyler.

Rüyada Büyük Abdest Yapmak İhya sıkıntıları geride bırakmak ve dünyevi mutluluğu yaşamaktır.  Bundan sonra sizi olumsuz yönde etki altına almaya neden olacak sorunlardan kurtulacak  olduğunuzu söyler. İstemediğiniz her ne varsa da bir bir artık raflara kaldırma zamanı geldi çattı. Hayatınızd adeta bir sakinlik döneminin hakim olacağını söyleyebiliriz. Bu hakimiyet sizi oldukça mutlu olan bir insan haline getirecek. Aynı zamanda da çevrenizi iyi insanlardan kurulu hale getirmeye çalışacaksınız. Sizi  kötü yola sürüklemeye neden olacak insanlar hayatınızda olmayacak. Bundan böyle hayatınızın hem huzur hem de sukunet içerisinde ye alacağını söylemek isteriz.

Rüyada Büyük Abdest Görmek

 Bir diğer görülebilecek rüyalardan biri de rüyada büyük abdest görülmesidir. Bu tür rüyalard doğal olrak rüyayı gören kişiler açısından da bakıldığı zaman mide bulandırıcı bir hale dönüştüğü durumlar söz konusu olabiliyor. Fakat rüyanız da eğer ki böyle bir durum görüyorsanız kişinin her ne kadar kötü olaylarla karşılaşsa bile güzelliklere doğru adım atmaya başlayacak olduğunu bize söyler.

webtoz.com