Rüyada Çamaşır Yıkamak

Rüyada Çamaşır Yıkamak

Rüyada çamaşır yıkadığını görmek çamaşırın nasıl yıkandığına ve yıkanılan çamaşırın nasıl olduğuna göre farklı şekillerde yorumlanmaktadır.

Rüyada çamaşır yıkamak kişinin iş hayatının yolunda olduğunu göstermektedir. Başka bir yoruma göre ise çamaşır yıkamak günahlardan tövbe etmeye ve güzel imana işaret etmektedir. Aynı zamanda çamaşır yıkamak itibar ve şeref sahibi olmak demektir.

Rüyada Çamaşır Yıkadığını Görmek

Rüyada çamaşır yıkadığını gören kimse derin bir üzüntü içerisinde olduğuna ve bunlardan kurtulacağına işarettir. Kişi mücadele sonucu olumsuz durumlardan kurtulacaktır.

Rüyada Elde Çamaşır Yıkamak

Rüyada elde çamaşır yıkamak, üzüntülerden kurtulmaya işaret etmektedir. Çamaşır makinasında çamaşır yıkadığını görmek ise sıkıntılardan kısa zamanda kurtulacağına işarettir. Çamaşır yıkamak günahlardan tövbe etmeye işarettir.

Rüyada Beyaz Çamaşır Yıkamak

Kişinin basit bir konudan dolayı kırılacağına ve üzüntü yaşayacağına işarettir. Çamaşırlar kirliyse ve bunları yıkamak fakirlikten kurtulmak olarak yorumlanmaktadır. Rüyada yıkadığı çamaşırları sermek, kişiye sıkıntı veren olaylardan kurtulmak olarak tabir edilir. Rüyada çamaşır yıkadığını görmek aile sırlarını açığa vurmak olaraktan da yorumlanmaktadır.

webtoz.com
Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Yağmur Yağdığını Görmek

Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Camide Namaz Kılmak

Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Yeşil Erik Yemek

Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Sakal Kesmek