Rüyada Çekirge Görmek

Rüyada Çekirge Görmek

Rüyada çekirge görmek, pek hayra yorulmaz. Hatta pek çok alim bu durumu oldukça kötü bir şekilde yorumlar. Rüyada çekirge görmek lanetlenmeye ve Allah katında cezalandırılacağına işaret eder. Rüyasında çekirge gören kişinin işlerinin ters gideceği ve ardı ardına olumsuz haberler alacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada çekirgelerin görüldüğü yerde büyük güvenlik ve sağlık sorunlarının yaşanacağı rivayet edilir. Rüyada çekirge görmek büyük bir doğal afet ve salgının yaşanabileceği şeklinde yorumlanır. Rüyada bir tarlaya çekirge sürüsünün konduğunu görmek kişinin gerçek hayatta işini kaybetme riski ile yüz yüze kalabileceğine işaret eder. Eğer kişi evli ise eşinden ayrılabileceği ve ticari hayatında büyük kayıplar yaşayabileceği şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Çekirge Isırması

Rüyada çekirge ısırması, kişinin hayatında kasvetli, zor ve oldukça mutsuz günlerin başlayacağına işaret eder. Rüya sahibinin tüm huzurunun kaybolacağı ve bunun sonucunda hayatında oldukça sancılı bir döneme gireceği şeklinde yorumlanır. Eğer kişi rüyasında çekirge öldürüyorsa bu sıkıntılı günlerin geçeceği ve şanslı bir döneme girileceğine yorulur.

 

webtoz.com
Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Yağmur Yağdığını Görmek

Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Camide Namaz Kılmak

Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Yeşil Erik Yemek

Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Sakal Kesmek