Rüyada Cenaze Görmek

Rüyada Cenaze Görmek

Rüyada cenaze görmek, ömrü uzayacağını ifade eden bir rüya olarak karşımıza çıkar. Rüyayı gören kişinin ömrü uzayacaktır.

Rüyada cenaze görmek, kişinin ömrünün uzayacağı konusunda bize bilgiler verir. Rüyada cenaze  görüyorsanız ömrünüzün bundan sonra daha da uzun şekilde olacağı hakkında bize bilgi verir.i Genelde bu tarz rüyalar görüldüğü zaman endişe uyandırmaya neden olabiliyor.  İnsanlar acaba  vefat gi,bi durumlar mı olacak şeklinde bir kaygı içerisine giriyor. Fakat bu tarz durumlrın söz konusu olmadığını söylemek isteriz. Rüya da gördüğünüz  bu tür cenaze  olayları da sizlere mal mülk gibi bazı yatırımların olacağı konusunda bilgi verir. Bu tür  cenaze  rüyaları bundan sonra gözünüzü korkutmasın. Tam aksine hem para, hem de kişinin ömrünün dah fazla uzayacak olduğunu  bize bildirir.

Rüyada Cenaze Kaldırmak

Rüyada cenaze kaldırmak oldukça hayırlı diyebileceğimiz bir rüya olarak karşımıza çıkar.  Rüya sahibinin bundan sonra hayır kapılarının sonuna kadar açılacağı ve işlerinin de istediği şekilde gitmeye devam edeceğini bize bildirir.

webtoz.com
Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Yağmur Yağdığını Görmek

Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Camide Namaz Kılmak

Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Yeşil Erik Yemek

Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Sakal Kesmek