Rüyada Çiş Yapmak

Rüyada Çiş Yapmak

Rüyada çiş yapmak; rüya sahibinin helali olmayan bir kişi ile birlikte olmasına ve kendisi için zararı olacak bir işe bile bile sermaye koymasına işaret eder. Rüyasında çiş gören bir kimsenin kazancına hile ve haram karıştığı şeklinde yorumlanır.

Rüyada altına çiş yapmak rüya sahibinin gerçek hayatta mevkiinde yükseleceğine, mutluluğunun artacağına ve sıkıntılarından kurtulacağına yorumlanır. Rüyasında çiş yaptığını gören kişinin yaşadığı sorunlardan hızlıca kurtulacağı ve alacağı bir haberler kötü günleri geride bırakacağı şeklinde yorumlanır. Rüyasında çiş gören bir kişinin eski güzel günlerine tekrar ulaşacağı rivayet edilir.

Rüyada Çiş Yaptığını Görmek

Rüyada deniz kumu görmek; rüya sahibinin zenginliğine ve kazancının büyük oranda artmasına yorumlanır. Rüya sahibinin maddi durumu iyi değilse kısa zamanda eskisine göre çok daha iyi seviyeye geleceğine yorumlanır. Rüyasında çiş yaptığını gören bir kişi eğer gurbette ise tez zamanda vatanına ve evine döneceğine işaret eder. Rüyasında çiş yaptığını öğren kişi ticaretle uğraşıyorsa yaptığı bazı yatırımlardan dolayı ticari anlamda zarar görebileceğine işaret eder.

webtoz.com