Rüyada Deprem Olduğunu Görmek

 Rüyada Deprem Olduğunu Görmek

Rüyada deprem olduğunu görmek, kavga ve tartışma gibi birtakım istenmeyen olayların yaşanacak olduğunu bize bildirmeye başlyacaktır.

Rüyada deprem olduğunu görmek kötü giden olumsuz bazı olayların yaşanacak olduğunu bize bildirir. Özellikle bu dönemde bir tartışma ya da kavga yaşanma durumu söz konusu olabilir. İnsanlar arasında yaşayacağınız ikili anlaşmazlıkların ortaya çıkmasını ifade eder. Bu süreçte olbildiğince dikkatli olmanız gerektiğini bize bildirir. Rüyada çok fazla hayırlı şeylerin olmaycağını bildirir. Deprem olduğunu görmek hiç iyi değildir. İnsanlara bu süreç içerisinde çok fazla güvenmenizin daha sonrasında da çok büyük sorunlar ortaya çıkarmaya neden olacağını ifade eder. Rüyada görülen depremin hem korku hem de şiddeti ifade etmiş olduğunu belirtmemiz gerekir. Yaşanacak olumsuz durumlara karşı da rüya sahibinin mutlak gerekli her türlü önlemlerini alması gerektiğini ifade eder.

Rüyada  Deprem Olması

Rüyada deprem olması, üzüntü, keder ve  zarar durumların ortaya çıkma ihtimalini söyler. Bu durumlara karşı da rüya sahibinin bundan sonra daha temkinli olmasını ifade eder. Depremde sallanmak korku dolu bazı olayların sizi beklediğine işaret eder. Yaşanan büyük şiddetli depremlerde bundan böyle aile içerisinde yaşanacak olumsuz olayların beklediğini ifade eder.

webtoz.com
Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Yağmur Yağdığını Görmek

Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Camide Namaz Kılmak

Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Yeşil Erik Yemek

Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Sakal Kesmek