Rüyada Deprem Yaşamak

Rüyada Deprem Yaşamak

Çoğu zaman bilinçaltında yaşanan olaylar nedeniyle görülen rüyalar yapılan rüya yorumları sayesinde yaşanacak farklı olayları işaret etmektedir.

Kişinin gece rüyasında görmüş olduğu olaylar arasında özellikle rüyada deprem yaşamak yakında yaşanacak olan değişiklikleri işaret etmektedir. Aynı zamanda bir sıkıntı yaşanacağına şeklinde yorumlanabilir. Depremin şiddetine bağlı olarak hastalık ya da kıtlık şeklinde yorumlanması da mümkündür.

Rüyada Depremi Hissetmek

Rüya tabircileri tarafından yapılan yorumlarda özellikle depremin hissedilmesi hayırlı olarak yorumlanmaktadır. Kişinin rüyasında deprem olduğunu hissetmesi iş hayatında ya da geçiminde özellikle kendini idame ettireceği şeklinde yorumlanır. Aynı zamanda iyi yönde atılımlar gerçekleştireceğini işaret etmektedir.

Rüyada Sarsıntı Hissetmek

Rüyasında görecekmiş gibi deprem olduğunu gören birisi için bu durum özellikle can sıkıcı haberlerin ya da sırların ortaya çıkacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Deprem Olduğunu Görmek

Yersarsıntısı, zelzele ya da rüyada deprem olduğunu görmek özellikle büyük çaplı olması durumunda ülkelerin arasında çıkacak olan savaşı işaret etmektedir. Deprem anını yaşadığını hissedenler için rüya tabircileri tarafından bu rüyanın iş hayatında ortaya çıkacak sıkıntılara delalet ettiği düşünülmektedir.

 

 

 

 

webtoz.com