Rüyada Depremde Sallanmak

Rüyada Depremde Sallanmak

Rüyada deprem görmek, depremden zarar görmek toplu felaketler yaşamaya ve zarar görmeye bununla birlikte ülkece felaketler yaşamaya işaret eder.

Rüyada depremde sallanmak korkuya ve üzüntüye yorumlanmaktadır. Bazı tabirlere göre rüyada görülen deprem, kişinin planlarında değişiklik yaşaması ve ansızın karar vermesi olaraktan da yorumlanmaktadır. Eğer depremin şiddeti fazlaysa, büyük bir olayın yaşanacağı ve bu olayın herkes tarafından konuşulacağı demektir.

Rüyada Depremden Kurtulmak

Rüyada depremden kurtulmak ve depremden kurtulan insanlar görmek, büyük bir olayın yaşanacağını göstermektedir. Kişi bazı durumlardan dolayı yorulacak ve pes edecektir.

Rüyada Depremde Evinin Yıkıldığını Görmek

Rüyada kişinin depremde evinin yıkıldığını görmesi başladığı bir işi yarım bırakacağına ve bir türlü tamamlayamamasına işarettir.

Rüyada Depremden Zarar Görmek

Bir kişinin rüyasında depremden zarar görmesi maddi sıkıntılara ve ülkece yaşanacak ekonomik krize işaret etmektedir. Başka bir tabire göre başa gelecek bela demektir. Rüyada depremden zarar görmek hamile bir kadını çocuğunu düşürmesi, iş hayatında değişiklik yaşanması veya toplu felaketlerin yaşanmasına işarettir.

webtoz.com