Rüyada Diş Çıkarmak

Rüyada Diş Çıkarmak

Rüyada diş çıkarmak genellikle uğursuzluk ve şanssızlık olarak yorumlanır. Eğer rüya sahibi dişini çekiyorsa bu durum başka bir ülkeye ya da şehre gideceğini işaret eder.

Rüyada diş çıkarmak rüya sahibinin yaşadığı kötü olayların ardından refaha ereceğine ve kötü olayların biteceğine işaret eder. Çoğunlukla rüyada diş çıkması bereket ve bolluk olarak yorumlanır.

Rüyada Diş Görmek

Rüyada diş görmek dişin tarafından göre farklı anlamlar kazanIR. Buna göre sol taraftaki dişler erkeklere, sağ taraftaki dişler ise kadınlara yorumlanır. Rüyada ön diş görülüyorsa bu durum aile halkının artacağı ve erkek kardeş, oğul gibi durumları ifade eder. Görülen diş güzel ve beyaz ise bu kişinin şöhret ve mal kazanacağı manasına gelir.

Rüyada Diş Çürümesi Görmek

Rüyada dişlerin çürüdüğünü görmek rüya sahibini kötü isimle anılacağı anlamına gelir. Dişi çürüyen kişinin ailesinin durumu zayıflar. Eğer rüya sahibi insanların kendisini dişleri ile yediğini ya da ısırdığını görüyorsa rüya sahibinin insanlara iş öğretme imkanı varken öğretmediğini işaret eder.

webtoz.com