Rüyada Diş Dökülmesi

Rüyada Diş Dökülmesi

Rüyada diş dökülmesi rüya sahibinin birçok konuda çok fazla emek verdiğine işarettir. Fazla emeğin karşılık görmemesi ve sömürülmesine işaret eder.

Rüyada Dişlerin Kırılarak Dökülmesi

Rüyada birinin dişlerine vurduğunu ve kırdığını gören kişi, çok eskiden beri önemli bir konuda zarar görmüş demektir.  Bu zararı senelerdir yaşadığına işaret eder. Uzun süren sıkıntıların devam ettiğinin işaretidir. Dişler eğer kanayarak kırılmışsa yakın dönemde tam tersi durum olacak demektir. Sıkıntıların artık biteceğine işaret eder.

Dişlerin Kendiliğinden Düşmesi

Bir kişi rüyasında dişlerinin kendiliğinden yere düştüğünü görüyorsa sıkıntıların kendiliğinden hallolacağına işarettir. Bir şey olmamışken durduk yerde dişleri dökülen kişi, gereksiz yere sıkıldığını ve artık refaha ulaşmak istemektedir.

Rüyada Çürük Diş Çektirmek

Rüyasında çürümüş dişini çektirdiğini gören kişi, sıkıntılı bir dönemden geçiyor demektir. Çürümüş dişlerinin çekilirken acı verdiğini hisseden kişi, bir işinin beklediğinden kolay şekilde tamamlanacağını görür.

Rüyada Diş Görmek

Rüyada diş görmek bir kişinin sağlıkla alakalı sorunu olabileceğine işaret eder.  Önem vermediği bir hastalığın ilerlemesi demektir.

webtoz.com

Rüyada Yağmur Yağdığını Görmek

Rüyada Camide Namaz Kılmak

Rüyada Yeşil Erik Yemek

Rüyada Sakal Kesmek