Rüyada Diş Kırılması

Rüyada Diş Kırılması

Rüyada diş kırıldığını görmek, rüyada dişlerin dökülmesi, sallanması farklı farklı yorumlanmakta ve içinde bulunan duruma göre tabir edilmektedir.

Rüyada diş kırılması akrabanın hastalık geçirmesi olarak yorumlanmaktadır. Yakın bir akraba sıkıntılı günler geçirir. Aynı zamanda aile fertlerinin kendi aralarında sorunlar yaşamasına da işaret etmektedir. Kişi rüyasında dişinin kırıldığını görürse kötü bir haber alacaktır. Kırılan diş eğer öndeyse çok güvendiği birinin kendisine sırtı çevireceğini göstermektedir.

Rüyada Diş Dökülmesi

Rüyada diş döküldüğünü görmek sıkıntılardan kurtulmaya ve hastalıkların iyileşmesine işaret etmektedir. Rüyada görülen diş genellikle akraba olarak yorumlanmaktadır. Akrabalarda sıkıntı yaşanabilir. Başka bir tabire göre kişinin rüyasında dişlerinin döküldüğünü görmesi borçlarından kurtulacağına işarettir.

Rüyada Diş Çıktığını Görmek

Rüyada kişinin diş çıktığını görmesi sıkıntı yaşanacağına ve bu sıkıntının kısa sürede atlatılacağına işaret etmektedir. Rüyada dişin yerinden çıkması, rüya sahibinin bir kayıp yaşaması olarak yorumlanmaktadır.

Rüyada Dişin Sallanması

Rüyada dişin sallanması kişinin aile içerisinde sorunlar yaşayacağını göstermektedir. Aynı zamanda rüyada diş görmek yakın birisinin vefat etmesi olarak yorumlanmaktadır.

webtoz.com
Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Yağmur Yağdığını Görmek

Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Camide Namaz Kılmak

Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Yeşil Erik Yemek

Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Sakal Kesmek