Rüyada Dua Okumak

Rüyada Dua Okumak

Rüyada dua okumak, hayırlı olaylara işaret eder. Rüya sahibini tüm sıkıntılarından ve dertlerinden uzaklaşacağına dalalet eder. Rüya sahibinin attığı her adımın kendisine hayır getireceğine inanılır.

Rüyada Sure Okumak

Rüyada sure okumak, rüya sahibinin dine olan bağlılığını gösterir. Güzel hal ve hareketlere, ibadeti eksiksiz yerine getirdiğine işaret eder. Hak yolunda dosdoğru yürüdüğünü gösterir.

Rüyada Kuran Okumak

Rüyada kuran okumak, rüyayı gören insanların adaletli kimse olduğuna işaret eder. Rüya sahibinin herkesin hakkına saygılı olacağına, hak etmediği bir tek kuruşa bile el sürmeyeceğine dalalet eder.

Rüyada Dua Okuduğunu Görmek

Rüyada dua okuduğunu görmek kişinin yakın zaman şifaya kavuşacağına işaret eder. Rüya sahibinin yaşadığı kötü günleri kendisine tamamen unutacağı günler göreceğini gösterir.

Rüyada Dua Etmek

Rüyada dua etmek, rüya sahibinin gönlünden ve aklından geçenlerin yakın zamanda gerçekleşeceğini gösterir. Bu duayı gören kişilerin şans ve bereket kapılarının açılacağına, işlerinin de istediği şekilde yürüyeceğine inanılır. Rüyada dua görmek her zaman hayırlı yorumlanan dualardan bir tanesidir.

webtoz.com