Rüyada Düğün Hazırlığı Görmek

Rüyada Düğün Hazırlığı Görmek

Rüyada düğün hazırlığı görmek, rüya sahibi bekâr ise evliliğe, evli ise hiç beklenmedik güzel haberler almaya işaret eder. Rüya sahibinin evlenmek istediği kişiye ailesi karşı çıkıyorsa bu rüyayı gören kişinin ailesini bu konuda ikna edeceğine yorumlanır. Rüyasında evlilik hazırlığı yapan kişinin gerçek hayatta beklenmedik bir mala sahip olunacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada eski sevgili ile evlilik hazırlığı yapmak artık umudun kesildiği bir olayda yeni ve oldukça mutluluk hissettirecek gelişmelerin yaşanacağı şeklinde rivayet edilir. Rüyada başkalarının düğün hazırlığına yardım etmek gerçek hayatta bazı kararları verirken oldukça aceleci davranıldığı ve bu sebeple bazı fırsatların kaçırılabileceğine işaret eder.

Rüyada Düğünde Oynamak

Rüyada düğünde oynamak, kişinin çok mutlu bir haber alacağına ve bu haber ile birlikte hayatının çok hızlı bir şekillinde değişeceği rivayet edilir. Rüyasında düğünde oynadığını gören kişi hayalinde ki kişi ile tanışarak mutlu bir evliliğe adım atacağı şeklinde yorumlanır. Rüyasında düğünde oynamak genellikle hayra yorumlanır ve kişinin çok mutlu günler yaşayacağı şeklinde yorumlanır.

 

webtoz.com

Rüyada Yağmur Yağdığını Görmek

Rüyada Camide Namaz Kılmak

Rüyada Yeşil Erik Yemek

Rüyada Sakal Kesmek