Rüyada Duş Almak

Rüyada Duş Almak

Rüyada duş almak, rüyayı gören kişinin çektiği zahmetten, körü günlerden ve maddi anlamda yaşadığı zor zamanlardan kurtulacağı şeklinde yorumlar. Rüyasında duş alan bir kimse, çok büyük borçlardan kurtulacağı ve hayatında onu uzun süredir etkileyen olumsuz durumların son bulacağına işaret eder. Rüyasında duş alan kişinin, gerçek hayatta büyük bir

Rüyasında başka bir kişinin evinde duş aldığını gören kişi gerçek hayatta bazı konularda başkalarında büyük yardım alacağı şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin geçmişte yaptığı iyiliklerde dolayı kendisine minnet duyulduğu ve buna karşılık o kişiden büyük bir yardım alacağına işaret eder. Rüyasında duş alan kişi, gerçek hayatta sahip olduğu kötü alışkanlıkları terk ederek bunlardan sonsuza kadar kurtulacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Soğuk Su İle Duş Almak

Rüyada soğuk su ile duş almak, kişinin beklemediği bir haber alacağına ve daha önce olumlu giden işlerinin bir anda tersine döneceğine işaret eder. Rüyayı gören kişinin alacağı kararlardan dolayı zarar göreceği ve bunun sonucunda daha önceden elde ettiği kazanımları kaybetme riski ile karşı karşıya kalacağına yorumlanır.

 

webtoz.com
Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Yağmur Yağdığını Görmek

Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Camide Namaz Kılmak

Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Yeşil Erik Yemek

Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Sakal Kesmek