Rüyada Düşman Görmek

Rüyada Düşman Görmek

Rüyada düşman görmek 3 şeye yorulmaktadır. İşlerin kötüye gitmesi, üzüntü ve sıkıntıya düşmek, malda zarar uğramak şekillerinde tabir edilir. Düşmanın sizi yenmek için çabalaması ya da yenmesi başınıza bir musibet geleceğine tabir edilir. Rüya sahibinin tövbe etmesi ya da sadaka vermesi gerekir.

Diğer bir tabire göre ise rüyada düşman görmek kişinin düşmanlarına galip geleceğine, onlardan üstün olduğuna işarettir.

Rüyada belirli bir kişi ile arasında düşmanlık olduğunu gören rüya sahibi, o kişi ile dostluk ve muhabbet kuracaktır. Rüyada düşmanı korkutmak kişinin hayırlı biri olduğuna delalettir. Düşmanınızın sizi övmesi size bir zarar vereceğine çıkacaktır.

Rüyada Eski Düşmanı Görmek

Düşmanın bir yere girdiğini görmek o yeri sel basacağı anlamına gelir. Rüyada düşmanı esir almak ise rüya sahibinin üzüntüye düşmesine çıkar. Düşmanın bir yerin etrafını sarması o yerin felakete uğrayacağı anlamına gelir.

Rüyada eski düşmanı görmek ya da o kimse ile artık dost olduğunu görmek, planlanan şeylerin kimseye söylenmemesi anlamına gelir.

webtoz.com

Rüyada Yağmur Yağdığını Görmek

Rüyada Camide Namaz Kılmak

Rüyada Yeşil Erik Yemek

Rüyada Sakal Kesmek