Rüyada Ekmek Almak

Rüyada Ekmek Almak

Rüyada ekmek almak iş hayatındaki başarılara çıkar. Rüya sahibi iş hayatında ortaya koyduğu projelerini hayata geçirir, başarıya ulaşır. Zenginlik ve maddi sıkıntılardan kurtulmak şeklinde yorumlanır.

Ekmek ilmin artmasına, hayırlı işe, iyi ve güzel günlere delalet eder. Mal ve rızık artar, kolay yoldan para kazanılır. Tandırda fırında ekmek görmek helal mala işarettir.

Rüyada Ekmek Dağıtmak

Rüyada ekmek dağıtmak iyi amele işarettir. Hayır işlerine vesile olunacağını gösterir. Ancak ekmek dağıtılan kişiler rüya sahibinden daha sadık amele sahiptir. Rüyada fakirlere ekmek dağıtmak hayırlı iş yapmaya, ilim öğrenmeye delalet eder.

Ekmeğin yüksek bir yerde durduğunu görmek zam geleceği anlamına gelir. Tandırdan ekmek almak o ekmek sayısınca mal edineceği şeklinde yorumlanır. İçi ekmek dolu olan sepet bolluk bereket simgesidir. Kişinin malı artacak, zenginleşecektir. Ekmeğin ayaklar altına alındığını görmek ise her şeyin bol olacağının fiyatlarının düşeceği anlamını taşır.

Rüyada siyah ekmek görmek darlık ve geçim zorluğuna işarettir. Beyaz ekmek ise kolay yoldan kazanılan helal rızık demektir.

webtoz.com