Rüyada Elektrik Çarpması

Rüyada Elektrik Çarpması

Rüyada elektrik çarpması rüya sahibinin hayatının alt üst olacağı, karmaşık bir süreç yaşanacağı anlamına gelir. Yapılan planlar boşa gidecek, emekler heba olacaktır. Zenginse fakir olacak, sağlıklı ise hasta olacaktır. Şu ana kadar elde ettikleri tersine dönecek ve zora düşülecektir. Rüyayı gören kişi hayatı ilgili bazı önlemler almalı ve sağlam adımlar atmalıdır. Yani ikaz eden bir rüyadır.

Rüyada değer verdiğiniz birine elektrik çarparsa bu kişi ile aranız bozulacaktır. Dedikodulara ya da yalanlara inanmamak gerekir. Bu iddialar ilişkinizi bozacaktır.

Rüyada Elektrik Kesilmesi

Rüyada elektrik kesilmesi ile bazı şeylerin kıymetini anlamak anlamına gelir. Rüya sahibi daha önce yaptığı haksızlıkları fark edecektir.

Rüyada görülen elektrik direği mal ya da para kaybedileceği anlamına gelir. Elektrik teli görmek ise rüya sahibinin tuttuğunu koparacağı anlamına gelir. Yüksek bir noktaya ulaşmak mümkün olacaktır.

Rüyada elektrik kesildiğini görmek iş hayatında beklenen planların olmayacağı anlamına gelir. Elektrik görmek ise yeni adımlar atmak ve başarıya daha yol almaktır.

webtoz.com