Rüyada Elma Görmek

Rüyada Elma Görmek

Rüyada elma görmek güzel ve mutlu olaylarla karşılaşacağınızı gösterir. Hayırlı çocuklara ve güzel kısmetlerin açılacağını gösterir. Farklı renkte elma görmek içerisinde farklı anlamlar barındırabilir. Kırmızı elma hayırlı işlere, yeşil elma ise karmaşaya dalalet eder. Elmayı yemek çok güzel ve hayırlı gelişmelere işarettir.

Rüyada daldaki elmayı koparmak güzel bir izdivaca işaret eder. Elmanın anlamı rüyadan rüyaya değişebilir. Yine de bu rüya hayırlı bir şekilde yorumlanır. Elmanın güzel bir meyve olması ve keyifle yenmesi de hoşluğa işaret eder. Eğer elma ağacından elmaların düştüğünü görürseniz bu bahtınızın açık olacağınız gösterecektir.

Rüyada Elma Yemek

Rüyada elma yemek kısmetinizin açılacağını gösterir. Ayrıca rüya sahibinin evlatlarının hayırlı olacağına, inanılır. Özellikle de kırmızı elma görmek çok hayırlı olaylara işaret eder. Çünkü rüyasında kırmızı elma gören kişinin kazancında hile bulunmaz.

Güçlü ve soylu birine işaret eder. Rüyasında elma toplayan kişi mal ve mülk sahibi olur. Yani toplanan elmalar rüya sahibinin kazancının sembollerinden bir tanesidir.

webtoz.com