Rüyada Erik Görmek

Rüyada Erik Görmek

Rüyada erik görmek ne zaman görüldüğüne göre değişiklik gösterir. Zamanında görülen erik kazanca ve kaybolmuş şeylerin yeniden bulunacağına işarettir. Zamanı dışında görülen erik ise sağlık sorunlarına dalalet eder.

Sağlığını yitirmiş bir kişiler rüyasında erik yediğini görürse bu onun sağlığına geri kavuşacağına işaret edecektir. Rüyada görülen erik, insanların beklemediği bir olay hakkında, çok güvendiği biri tarafından büyük bir şok yaşayacağına işaret etmektedir. Eğer erik yeteri kadar yetişmiş ise huzur ve sevindirici şeyler anlamına da gelebilir.

Rüyada Erik Toplamak

Rüyada erik toplamak güzel olaylara vesile olur. Rüya sahibinin gönlünde yatan dilek ve isteklerinin gerçekleşeceğine riayet edilir.

Rüyada Erik Yemek

Rüyada erik yemek hayırlı olaylardan bir tanesidir. Zamanında yenen erik çok güzel şeylere işaret edecektir. Eğer hasta biri rüyasında erik yerse bu onun şifa bulacağına dalalet edilir.

Rüyada Kırmızı Erik Görmek

Rüyada kırmızı erik görmek dünya malını geride bıraktığınızı gösterir. Rüyasında kırmızı erik gören kişi yüksek kazançlar elde edebilir.

 

webtoz.com