Rüyada Eski  Arkadaşı Görmek

Rüyada Eski  Arkadaşı Görmek

Uzun zamandan beridir görüşmediğiniz eski bir arkadaşınız var ve onu rüyanızda görüyorsanız ne anlam ifade ediyor diye merak edebilirsiniz.

Rüyada eski arkadaşı görmek, rüya sahibi açısından bakıldığı zaman sıkıntılı süreçten geçmeye dfevam eden rüya sahibini bekleyen  güzel bir desteğin olacağını söyler. Hatta ailesel de bazı çöküş süreci içerisinde  olduğunuz bir dönemde arkadaşınızdan gelecek hem  maddi hem de manevi destek sizlerin mutlu olmasına neden olacaktır. Çıkmazda kendinizi hissettiğiniz bir anda size yardım eli uzanmaya başlayacaktır. Böylece hem  huzurlu hem de keyif dolu şekilde de kendinizi hissetmeye başlamış olursunuz. Üstelik bu arkadaşında size daha öncesinden çok kez yardımları olmuş olacak.  Onun sürekli olarak size yardımı dokunması her ne kadar siz de mahçubiyet duygusunu ortaya çıkarıyor olsa da memnuniyet duymaya başlamış olacaksınız.

Rüyada Eski Arkadaşla Konuşmak

Rüyada eski arkadaşla konuşmak kafa karışıklığı demektir. Rüy sahibinin tabuları çok fazla yerleştirememiş olduğunu söyler. Bu sebepten dolayıdır ki rüya sahibi tam olarak ne   yapacağı konusunda epey bir kararsızlık yaşamaya neden olacaktır. Kendisini çıkmazda hissetse de bu durumdan kurtulmak adına çevresine danışmaya başlar.

webtoz.com