Rüyada Eski Eşini Görmek

Rüyada Eski Eşini Görmek

Rüyada eski eşini görmek; rüya sahibi için mutluluk, umur ve bereket olarak yorumlanır. Rüyasında eski eşini gören bir kişinin gerçek hayatta büyük bir ferahlık yaşayacağına işaret eder. Rüya sahibin gerçek hayattaki hastalıklarından kurtularak şifa bulacağı anlamına geliyor. Rüya sahibinin gerçek hayatta yaşadığı kaygıların azalarak hayatının çok daha kolay bir hale geleceğine yorumlanıyor.

Rüyada eski eşinin hamile olduğunu görmek, rüya sahibinin hiç beklemediği birinden çok önemli bir destek alacağına işaret ediyor. Kişinin alacağı bu yardım ile birlikte büyük bir rahatlamaya erişeceği ön görülüyor. Kişinin rüyasında eski eşini hamile olarak görmesi en hayırlı ve en hayra yorulacak rüyalar arasında yer alıyor. Bu rüya kişinin şansının açılacağına işaret eder.

Rüyada Eski Sevgiliyi Görmek

Rüyada eski sevgiliyi görmek; rüya sahibinin eski yaptığı hatalardan dolayı ve insanları kırması sebebiyle pişmanlık duyduğu anlamına gelir. Kişinin yaptığı hatalardan dolayı bir iç hesaplaşma yaşayacağına ve bu dönemde eski neşesini kaybedeceğine yorumlanır. Rüya sahibinin bir süre tek başına kalmak istediğine yorulur.

 

webtoz.com