Rüyada Eski Sevgiliyle Barışmak

Rüyada Eski Sevgiliyle Barışmak

Rüyada eski sevgiliyle barışmak duygusal ilişkilerinizde sorunlu günlere işarettir. Rüyayı gören kişi Bekar ise yeni biriyle tanışarak ciddi bir ilişki yaşayacaktır. Evli kişiler bu rüyayı görürse hayra çıkmaz. Geçmiş ilişkilerin evliliklere zarar vereceği anlamına gelir.

Rüyada eski sevgilisi ile telefonda konuşan kişi sevindirici bir haber alacaktır. İş hayatında olumlu gelişmeler yaşanacak, terfi ya da zam alınacaktır. Bol kazançlı mutlu günlere işarettir.

Rüyada eski sevgiliyle buluşan kişi parasal sıkıntıya düşecektir. Evli kişi bu rüyayı görürse evlilik hayatı bozulacaktır. Bekar kişiler içinse haklarında dedikodu yapılacağı anlamına gelir.

Rüyada Eski Sevgili İle Öpüşmek

Rüyada eski sevgiliyle öpüşmek rüya sahibinin aşk hayatında aradığını bulamadığı anlamına gelir. Kişi henüz ruh eşini bulamamıştır. Diğer bir tabire göre eski sevgilinin halen unutulamadığı, çok sevildiği anlamına gelir.

Rüyada eski sevgilisiyle yemek yiyen kişi yeniden eski sevgili ile bir araya gelecektir. Bazı meseleleri çözeceklerdir ve konuşmadıkları konuları konuşacaklardır. Yeni bir beraberliğin işareti olabilecek bir rüyadır.

 

 

 

 

 

webtoz.com