Rüyada Ev Almak 

Rüyada Ev Almak 

Rüyada ev almak kişinin kendisine belirlemiş bir takım hedefleri olduğunu ve bu hedeflere ulaşmak üzere olduğunu işaret eder.

Kişi için rüyada ev aldığını görmek hayatını kurtarmak ve hayatının geri kalanını garantilemek için yapmak istediği şeyleri başarılı bir şekilde gerçekleştirerek hayatının dönüm noktasında doğru kararı vereceğini ifade eder.

Rüyada Bahçeli Bir Ev Almak

Kişi rüyasında geniş ve ferah bir ev aldığını görüyorsa, bu durum karşısına çıkan engelleri kolaylıkla aşacağına ve ona kötülük yapmak isteyen kişilerin muradına eremeyeceğine delalettir. Rüya sahibi kişinin huzur ve sükununu bozmak için kimsenin gücü yetmeyecek ve kişi kendisini alaşağı etmek isteyen kişilere rağmen yükselmeye devam edecektir.

Söz konusu durumu rüyada bahçeli bir ev almak ise bu rüyayı gören kişi artık refaha ulaşmış ve tamamen rahatlamış bir hale gelecek demektir. Kişi maddiyat açısından istediği noktaya ulaşacak ve hayırlı bir şekilde arzu ettiği şeylere ulaşacaktır. Kişi temiz kalbinin ve yapmış olduğu iyiliklerin ödülünü bu şekilde alacaktır.

 

 

 

 

 

 

webtoz.com
Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Yağmur Yağdığını Görmek

Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Camide Namaz Kılmak

Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Yeşil Erik Yemek

Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Sakal Kesmek