Rüyada Eve Hırsızın Girmesi

Rüyada Eve Hırsızın Girmesi

Rüyada eve hırsızın girdiğini görmek kendi hatasından dolayı büyük sorunlar yaşayacak kişiye işarettir.  İş hayatında yasa dışı işler yapan birinin tehlike altında olduğunu gösterir.

Rüyada Hırsız Kovalamak

Rüyasında eve hırsız girdiğini ve bunu kovaladığını gören kişi etrafınızdaki tehlike olabilecek kişilerden ailenizi koruduğunuza işaret eder. Bazı yorumculara göre de hırsız kovalamak, çok yakın bir kişiden zarar göreceğiniz anlamına gelir.  Dedikodu ve asılsız söylentiler nedeniyle size haksızlık yapılacak demektir.

Rüyada Hırsız Yakaladığını Görmek

Rüyada hırsızı yakaladığını gören kişi hayatına zarar verecek kişileri fark etmeye işarettir. Bu kişiyi fark eden biri, hayatında en büyük hayrı yapmış olur. Gerçekte yaşadığı olaylarda da bunu yakın dönemde fark eder. Eğer rüya sahibi hırsızı yakalamak istiyor ama yakalayamıyorsa kısır döngü içerisinde kalabileceğine işarettir. Yakalanan hırsızı dövdüğünü gören kişi o kişiye hayır yapmış olur.

Rüyada Soyulmak

Rüyada soyulduğunu görmek uzun zamandır sabredilen bir konu hakkında istenen sonucu almaya delalettir. Bir soruna göğüs geren kişi istediği başarılı sonucu alacaktır.

 

 

webtoz.com
Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Yağmur Yağdığını Görmek

Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Camide Namaz Kılmak

Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Yeşil Erik Yemek

Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Sakal Kesmek