Rüyada Evi Su Basması

Rüyada Evi Su Basması

Rüyada evi su basması; rüya sahibinin uzaktaki bir akrabasından büyük bir miktar miras kalacağına ve bu miras ile çok rahat bir hayat yaşayacağına yorumlanır. Rüyasında su basan bir ev gören bir kişinin iş hayatında oldukça yüksek mevkilere geleceği ve bu sayede konforlu bir hayat yaşayacağı anlamına gelir. Rüyasında evinin temiz su basan bir kişinin evine bolluk ve bereket geleceği rivayet edilir.

Rüyada evini su basan ve bu sudan dolayı her yerin çamur içinde kaldığını gören bir kimsenin iş hayatında sıkıntılı bir sürece gireceğine yorumlanır. Kişinin uzun bir süre bu sorunlarla başa çıkma zorunda kalacağına işaret eder. Bu sebeple bu kişilerin iş hayatında son derece dikkatli olmaları gerektiği belirtilir.

Rüyada Evi Su İçinde Görmek

Rüyada evi su içinde görmek; rüyayı gören kişi için 2 şekilde yorumlanır. Rüya sahibinin evinin temiz su içinde görürse dertlerinin biteceğine ve güzel günlerin geleceği şeklinde yorumlanır. Rüyasında evini kirli su basan kişinin ise iş hayatında e aile ilişkilerinde sıkıntı yaşayacağı şeklinde yorumlanır.

 

webtoz.com