Rüyada Gemiye Binmek

Rüyada Gemiye Binmek

Rüyada gemi görmek kurtuluşa işarettir. Gemiz temiz ise işlerde başarılı olunacağı anlamına gelir. Gemi pisse işlerde başarısız olunacaktır. Gemiye binen kadın maceraya atılacak şeklinde yorumlanır. Gemi karaya ne kadar yakınsa kurtuluş da o kadar yakındır.

Rüyada gemiyi karaya çeken kişi dine nifak sokar. İyi insanlarla bir gemiye bindiğini gören kişiyi Allah affeder. Geminin batması ise selametle yapılan yolculuklara işarettir.

Rüyada demirlenmiş gemiye binen kişi hapse düşecektir. Ailesiyle gemiye binmek ise iyilik ve güzelliklere işaret eder. Yelkenli ile denizi geçmek üzüntü ve kedere çıkar.

Geminin Parçalanması

Rüyada geminin parçalandığını görmek üzüntü ve kedere çıkar. Rüyada gemi batması devlet büyüklerinden gazap görmek şeklinde yorumlanır. Kamu görevi varsa elinden alınır. Tacir ise malı azalır. Gemide öldüğünü gören rüya sahibi halkın azabına uğrar.

Geminin demir ya da bakır gibi dayanıklı maddelerden olması ömrün uzunluğuna delil sayılmıştır. Binilen gemi alabora olursa iş hayatında sarsıntılı günler yaşanır. Geminin batması ise iyi ve hayırlı iş yorumlanır.

webtoz.com