Rüyada Görümce Görmek

Rüyada Görümce Görmek

Rüyada görümce görmek aileden birçok kişiden haksız yere hakaret yiyeceğiniz anlamına gelir. Bazı yorumculara göre rüya sahibinin yakınlarındaki birinin zararı olacaktır.

Rüyada Görümce İle Tartışmak

Rüyada görümceyle tartışmak huysuz, sorun çıkaran biri anlamına gelir. Çevrenizdeki kişilerle yapacağınız görüşmelerin sizin aleyhinize etkisi olduğu manası vardır.  Her şeyden kuşku duyan bir kadın olabileceği gibi sizin enerjinizi sömüren erkekler de olabilir. Rüya sahibi iş yerinde küçük ve çözümü kolay bir sorunla karşılaşır ve bu sorun beklemediği kadar büyür. Rüyada görümce ile hararetli şekilde tartışan biri özel hayatında ciddi sorunlar yaşayacak demektir.

Rüyada Görümce İle Konuşmak

Rüyasında görümcesiyle konuşan ve sakin sakin sohbet eden kişi, hayatını düzene sokacak demektir.  Uzun zamandır çektiği sıkıntıların yerini artık huzur ve mutluluk alacak demektir.

Rüyada Görümceyle Kavga Etmek

Rüyada görümce ile kavga ettiğini gören kişi bir kişiye haksız yere zarar verecek demektir. Rüya sahibi iş yerindeyse iş hayatında bir kişinin hakkını yiyecek bir davranışta bulunur.  Evde de ailesinde birine zarar verir.

 

webtoz.com