Rüyada Hamam Böceği Görmek

Rüyada Hamam Böceği Görmek

Rüyada hamam böceği görmek etrafınızdaki insanlar arasında kötü niyetliler olabileceğine işarettir. Sizin kötü duruma düşmenizi isteyenler olduğunun göstergesidir.

Rüyada Hamam Böceğini Ezmek

Rüyada hamam böceği ezmeye çalışan bir kişi uzun zamandır emek verdiği bir şeyle alakalı istediği başarıya sorunsuz ulaşabilecek demektir. Hayatında büyük hayırlı işler yapacağının göstergesidir.

Hamam Böceği Öldürmeye Çalışmak

Bir kişi rüyasında hamam böceğini öldürmeye çalışıyorsa manevi açıdan çıkmazlara girmiş demektir. Ruhsal bunalımından kurtulmak istediğinin göstergesidir. Bazı yorumculara göre ise işte kötü yola sapmaya ve bu kötülüklerden kurtulmaya işaret eder.

Rüyada Böcek Yemek

Rüyada böcek yediğini gören bir kişi, kendisine uzun zamandır yapılan bir kötülüğü sindiremediğini ve artık işlerin çığırından çıkacağını gösterir.  Böceği pişmiş halde yiyen kişi, zor durumdan kurtulmak için bazı kötü durumlara katlanıyor demektir.  Rüyada iğrenerek böcek yediğini gören biri sevmediği bir işi zorla yapacak ve hayat boyu mutsuz olacak demektir. Yediği böceğin ağzının içinde dolaştığını hisseden biri son noktasına gelmiş bir durumla karşı karşıyadır.

webtoz.com