Rüyada Hamam Görmek

Rüyada Hamam Görmek

Rüyada hamam görmek ruhsal açıdan arınma ihtiyacı olan birine işaret eder. Uzun süredir sıkıntılı hisseden biri feraha ulaşır.

Rüyada Hamamda Nefes Alamamak

Rüyasında sıcak bir hamamda nefes alamadığını gören kişinin iş hayatında kötü bir olay yaşanabilir. Bu olayın etkisinden kurtulamayan rüya sahibine işaret eder. Hamamda dumanlar içinde kalan ve sıcaktan boğulacak gibi olan kişinin aile hayatında da sorunlar var demektir.

Rüyada Hamamda Yıkanmak

Rüyada hamamda yıkandığını gören kişi din açısından eksik bir maneviyata sahip demektir.  Hayatında Allah inancı az olduğu için ruhsal eksiklik hissediyor manasına gelir. Hamamın içinde temizlenmek, günah işlemekle de yorumlanır. Günah işleyen birinin temizlenmeye ihtiyacı olduğunun da işareti olabilir.

Rüyada Erkek Hamamında Olmak

Rüyada bir kadın kendini erkekler hamamında görüyorsa yakınlarından birinden kötülük görecek demektir. Bir erkek kendini kadınlar hamamında görüyorsa hayatındaki kadın artık olmayacak anlamına gelir.  Rüyada hamam görmek hem ferahlık hem de kötülük demektir. Bazı rüya tabirlerine göre hamamın kendisi suç işlemek ve kaçmak demektir.

webtoz.com
Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Yağmur Yağdığını Görmek

Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Camide Namaz Kılmak

Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Yeşil Erik Yemek

Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Sakal Kesmek