Rüyada Hamile Görmek

Rüyada Hamile Görmek

Rüya, insanların uykuya daldıktan sonra uykuda yaşanan kısa bir andır. Ancak rüyalar bazen iyi ve kötü şeylerin habercisi olabilir. Rüyada hamile görmenin anlamı, rüyayı gören kişiye rüyada gördüğü kişiye göre farklılıklar gösterebilir. Rüyayı gören kişi Kadın, erkek, evli, bekar olmasına göre rüyada görülen hamilelik farklı anlamlara gelir. Ayrıca rüyada görülen hamile  insan veya hayvan olması da farklı tabir edilebilir. Rüya da hamile görmek farklı şekillerde yorumlanabilir. Genellikle rüyada hamile görmek mal, mülk, zenginlik anlamına gelir. Rüyada hamile görülen kişi kadın ise bu mal ve zenginlik olarak tabir edilir. Ancak rüyada hamile görülen kişi erkek ise bu sıkıntıya, fakirliği işaret eder. Bekar bir kızı rüyada kendini hamile olarak görmesi bazı sıkıntılar ile karşılaşacağını ne anlamına gelir. Bunun yanı sıra bekar bir kızın kendini rüyada hamile olarak görmesinin diğer bir anlamı ise yakın zamanda evleneceği anlamına gelmektedir. Rüyada, hamile bir kadınla karşılaşmak müjdeli haber alınacağına ve aile içinde mutluluk olarak tabir edilir. Ayrıca yeni bir başlangıca, bereketli işlere, makam ve mevki anlamlarına da gelir. Genel anlamıyla rüyada hamile olduğunu öğrenmek mal, mülk, mutluluk, sevinç olarak düşünülür.

Erkeğin Karısını Hamile Olarak Görmesi

Rüyada, evli bir erkeğin karısını hamile olarak görmesi genel anlamı ile hayra yorumlanır. Eşini hamile gören erkeğin mal sahibi olma arzusunu ifade eder. Ayrıca, aileyi büyük bir mutluluk ve sevincin beklediğini müjdeler. Rüyayı gören erkeğin istediği mal ve zenginliğe ulaşacağına delalet eder. Arzu edilen dünyevi işlerde başarıya ulaşılacağını anlamına da gelir. Rüya sahibinin eşinin hamile kalacağı anlamına gelir. Rüya sahibi eşini hamile olarak görmesi eğer sıkıntıları varsa bu sıkıntılardan kurtulacağı ve ailece refaha edecekleri olarak da tabir edilebilir. Bunun yanı sıra yakında gelecek müjdeli bir habere de işaret eder. Rüyada hamile kadın görmek genel itibarıyla çekilen sıkıntıların son bulacağı anlamına gelir

Rüyada Kendini Hamile Görmek

Rüyada, kişinin kendini hamile olarak görmesi kişinin evli veya bekar olmasına göre değişik anlamlara gelebilir. Rüyayı gören kişi evli ise genellikle mala ve mülke işaret eder. Bazı yorumculara göre rüya sahibi kadın veya erkek olması fark etmeksizin kişinin kendini hamile olarak görmesi mal ve mülk olarak düşünülür. Ancak, bazı yorumculara göre rüya sahibi erkek ise sıkıntı ve zorlu günlere işaret eder. Rüyada kendini hamile görmek karının büyüklüğü nispeten de mal ve mülke işaret eder. Karın ne kadar büyük ise o kadar fazla mal olarak düşünülür. Ayrıca, hamile birini rüyada görmek saklanan bazı sırların ortaya çıkacağı anlamına da gelmektedir. Bunun yanı sıra rüyada kişinin kendini hamile olarak görmesi sevinçli ve müjdeli bir haber alacağına, iş hayatında arzuladığı başarıya ulaşacağı anlamına gelir. Rüyada kişinin kendini hamile olarak görmesinin diğer bir anlamı da aile içindeki huzursuzluğum ortadan kalkacağı ve mutluluğa ulaşılacağına da işarettir.

Rüyada Arkadaşı veya Tanıdık Birini Hamile Olarak Görmek

Rüyada bir arkadaş veya tanıdık kişiyi hamile olarak görmek rüya sahibine müjdeli bir haber geleceği anlamına gelir. Rüyada hamile görmek yeni bir çocuğun dünyaya geleceğini ve sevinç ve mutluluk olarak düşünülebilir. Ayrıca, bir arkadaşı veya tanıdığı rüyada görmesi belirli bir makama ve mevkie ulaşacağına anlamına gelir. Rüya sahibi herhangi bir işe başlıyorsa bu işte başarılı olacağı anlamına da gelmektedir. Rüyada görülen kişi rüya sahibini çok yakın arkadaşı ve dostu ise çok güzel bir haber alacağına, planladığı ve düşündüğü işlerde başarıya ulaşacağa olarak tabir edilir. Rüyada hamile olarak görülen kişi rüya sahibinin akrabası ise o kişiden yardım alacağına işaret eder. Akrabayı hamile olarak görmek aile içinde yaşanan sıkıntıların giderileceğini küslüklerin son bulacağı anlamına gelir.

Rüyada Doğum Yapmak

Rüyada hamile bir kadının doğum yaptığını görmek, rüya sahibinin çektiği sıkıntıların ve zorlu günlerin son bulacağına ferahlı ve huzurlu günlerin geleceği anlamına gelir. Çektiği bütün dertlerin maddi sıkıntıların biteceğini mal ve mülke erişeceği olarak tabir edilir. Ayrıca kişinin rüyada annesini hamile olarak görmesi mirasa, mutlu habere işarettir. Ayrıca anneyi hamile olarak görmek rüya sahibinin kısa süre içerisinde başarıya ulaşacağı olarak düşünülür.

 

webtoz.com
Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Yağmur Yağdığını Görmek

Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Camide Namaz Kılmak

Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Yeşil Erik Yemek

Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Sakal Kesmek