Rüyada Hamur Görmek

Rüyada Hamur Görmek

Rüyada hamur görmek rüya sahibinin hayatında bereket ve bolluk olacağına işaret eder. Hamuru mayalayan ve bunun tuttuğunu gören kişi mutluluğu yakalar.

Rüyada Hamur Yapan Birini Görmek

Rüyasında hamur yapan birini gören ve izleyen kişi, yaşadığı alanda daha çok para kazanır. Kazancını da diğer kişilere hayır yaparak harcar. Hamura şekil veriliyorsa ve güzel börekler hazırlanıyorsa, her şey istediği gibi gidecek demektir. Hamuru kendi şekillendiriyorsa, bir konuda zor bir durumu yoluna sokacak demektir.

Rüyada Ekmek Yapmak

Rüyada ekmek yaptığını gören kişi aile hayatında mutlu ve başarılı olur. Kişinin kendi istek ve dilekleri yerine gelir, istediği ilerlemeyi kaydeder. Özel hayatında duygusal boşluğu gider ve huzuru bulur.  Rüyasında ekmek yapan ve bunu yediğini gören kişi kendi bir konuda işleri yoluna koyacak demektir.

Rüyada Hamuru Kızartmak

Rüyasında hamur kızartan biri olumlu gelişmelere işaret eder. Rüya sahibi istediği keyifli işleri artık yapabilecek demektir. Hamuru kabartan biri uzun zamandır yapmadığı bir işte başarılı olacak demektir.  Arzularına erişen biri anlamına gelir.

webtoz.com