Rüyada Hapishanede Olmak

Rüyada Hapishanede Olmak

Rüyada hapishanede olan kişi, biri tarafından istenmediği bir duruma sürüklenebilir. Rüyada hapishanede olmak olumsuz bir rüyadır.

Hapishanede olan kişi, hapishanede yatan kişi ailesi ya da arkadaş grubu tarafından mutsuz olacak demektir. Rüyada hapishanede olmak istenmeyen bir durum, olumsuz bir durum olarak da ifade ediliyor. Olay örgüsü, kişinin hapishanede ki durumu gibi özellikler de elbette rüyanın yorumlanmasını etkileyecektir.

Rüyada Hapis Yatmak

Rüyada hapis yatan kişi, iyiliklerinin karşılığını alacaktır. Gerçekleşen her ne ise direkt olarak mutlu olacağı şeylerin artık yaklaştığının göstergesidir. Rüya sahibi eğer kendisinin değil de aileden birinin hapis yattığını görüyorsa, o kişiden kısa zamanda bir yardım görecektir. Yorumcular tarafından olumsuz görülen hapis yatma durumu, başka birinin hapis yattığını görmeniz durumunda olumlu olarak ifade edilmektedir

Rüyada Hapishanede Kavga Ettiğini Görmek

Hapishanede kavga, rüya sahibinin bir kavgadan galip çıkması demektir. İş hayatınızda ya da özel hayatınızda inatlaştığınız bir durumlar olabilir. Rüyada hapishanede kavga ettiğini görmek direkt olarak zafer olabilir.

webtoz.com
Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Yağmur Yağdığını Görmek

Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Camide Namaz Kılmak

Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Yeşil Erik Yemek

Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Sakal Kesmek