Rüyada Hasta Olmak

Rüyada Hasta Olmak

Rüyada hasta olmak tersine çıkacaktır yani hayırlı rüyalardandır. Rüyasında hasta olan kişi sağlığına kavuşacaktır. Hem beden hem de gönül rahatsızlıkları sona erecektir. Rüya sahibi yeniden can bulur ve dertlerinden uzaklaşır.

Rüyasında bir başkasının hasta olduğunu gören kişi mutluluğa delalettir. Kötü giden şeylere iyiye gidecektir. Rüya sahibi övgüye mazhar olunacaktır.

Rüyada Kanser Olmak

Rüyada kanser olmak hayırlara çıkmaz. Rüya sahibi zorluklarla karşılaşacaktır. Üzülmesine neden olan bir olay yaşayacaktır.

Rüyada grip olmak ise iyiye giden şeylerin aksine dönerek kötüye gideceği anlamına gelir. İşlerinde hayal kırıklığına uğrayacak ve beklediği şeyler olmayacaktır.

Rüyasında ameliyat olan kişi rahatlayacaktır. Hem işleri hafifleyecektir, hem de hayırlı haberler alacaktır. Dert ve sıkıntılar bitecektir, şifa bulunacaktır.

Rüyasında hasta olan bir çocuk gören kişi biri tarafından zulme uğrar. Sevdiklerinden uzak kalmaya mecbur tutulur. Rüyada hasta veya hastalık görmek her tabirde iyiye yorulur. Kişinin dert ve sıkıntılarından kurtulması, şifa bulması, işlerinin yoluna girmesi, kazanç sağlaması gibi pek çok iyi habere işarettir.

webtoz.com