Rüyada Hastanede Olmak

Rüyada Hastanede Olmak

Rüyada hastane ortamında olduğunuzu görüyorsanız Allah tarafından affedilecek olduğunuzu bize bildiren bir rüya olarak karşımıza çıkar.

Rüyada hastanede olmak, rüya saahibinin Allah katında hayırlı işler yapmış olduğunu bize söyler. Bundan sonra   Allah tarafından çok fazla sevildiğiniz içinde güzel şeylerin yaşanacak olduğunu bize bildirir. Sürekli olarak Allah merhametin üzerinde olduğuna ve sizi de koruma altına almaya  devam ettiğine işaret eder. Günahların bağışlanarak affedilmesini söyleyen bir rüyadır. Rüya sahibi tövbe kapılarını açacaktır. Tövbe kapılarını açarak da Allahtan af dilemeye başlayacaktır. Genelde bu tarz rüyalar Allah taragından sapıtılıp farklı yollara başvurulması demektir. Aynı zmanda kişinin de hastalık içerisinde olacağını bize söyler. Kişi bundan sonra istenmeyen  bazı olaylar yaşamaya devam edecek. Onlarında etkisinden bir türlü kurtulamayacaktır.

Rüyada Hasta Olmak

Birinden gelecek olan şifaya işaret eder.  Bu durumda kişinin şifalanmasına yol açacak olduğunu söyler. Bundan sonra hayatında memnun kalacağı iyilik ve güzelliklerinde olmaya başlayacağını bize söyler.  Rüyada hasta olmak görülenin aksine şifa bulmaya delalet eder. Rüyanızda böyle görüyorsanız kapı buna çıkacaktır.

webtoz.com