Rüyada Havaalanı Görmek

Rüyada Havaalanı Görmek

Rüyada havaalanı görmek esenlik, ferahlık ve rahata işarettir. Rüya sahibine güzellikler, mutluluklar getirecek olaylar olarak tabir edilir. Rüyada kendisini havaalanında gören kişi özlediği ve kavuşmak istediği kişiye kavuşacaktır. Müjdeli haberler alınacağına işaret eden güzel bir rüyadır.

Rüyada havalimanında beklemek iş ve aile hayatında güzel gelişmeler yaşamaya işaret eder. İş hayatında yükselmek, sevdiği insanlarla bir araya gelmek şeklinde yorumlanır.

Rüyada Uçak Görmek

Rüyada uçak gören kişinin toplum içinde farklı bir yere sahip olduğu şeklinde yorumlanır. Rüyada uçak görmek radikal kararlar almaya işarettir. Rüyada uçak kazası görmek ise hayaller hakkında yaşanacak hayal kırıklığına çıkar.

Rüyada bir yere gitmeye niyetlenmek küçük engellerle karşılaşmaya işaret eder. Ancak engel aşılacak ve sonu ferahlık olacaktır.

Rüyada Yolculuk Yapmak

Rüyada yolculuk yapmak rüya sahibinin toprak sahibi olmaya niyetlenmesine çıkar. Arsa satın almak, arsası ev yapmak, ailesiyle beraber evinde yaşamak gibi mutlu ve huzurlu olaylara işaret edecektir. Rüyada havalimanı görmek, orada bulunmak, yolculuk yapmak gibi olaylar genellikle iyiye işarettir.

webtoz.com
Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Yağmur Yağdığını Görmek

Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Camide Namaz Kılmak

Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Yeşil Erik Yemek

Posted in Rüya Tabiri Rüyada

Rüyada Sakal Kesmek